75 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

Güvenlik Kabini

Kabinlerimiz kamu ya da özel sektörün ihtiyacı olan her noktada gözetleme kabini ve kontrol için güvenlik kabini, şantiyelerde bekçi kabini, askeri birlikte nizamiye, apartman ve sitelerde güvenlik ve bekçi kabini olarak kullanılabilmektedir.

İki Katlı Prefabrik

İki Katlı Prefabrik Konutlarda kullanılan malzemeler sağlığa zararla herhangi bir madde içermemekte ve son teknolojiler kullanılarak yüksek kalitede üretilmektedir.

Bölgesel iklim şartları (kar yükleri, rüzgâr hızlarını ), depremsel koşullara bağlı olarak hazırlanan iki katlı prefabrik evler doğal şartlara karşı dirençli malzemeler kullanılarak üretilmektedir

Yüksek kalitede ürünler uygun fiyat seçenekleriyle kısa zamanda müşterilerimize sunulmaktadır.

Konteyner Planları

Konteynerları kullanacağımız alanlara uygun konteyner planları oluşturmak gerekmektedir. Mesela konteyner ev istiyorsak tıpkı bir ev gibi odaları olan, banyo ve tuvaleti olan bir konteyner planı yapabilirken, konteyner yatakhane planında ise, sadece odalar yer alır ya da odalara ayrılmadan bir koğuş şeklinde de planı yapılabilir. İsteklerimizin tam anlamı ile çözümlere ulaşabilmesi için her zaman konteynerların bir plan çerçevesinde yapılması gereklidir. Böylece hem daha sağlıklı, hem de aradığımıza istinaden birebir çözümlere ulaşabiliriz.

Ofis Konteynerler

Şantiyeler ve diğer ofis kullanımları için konteynerler en pratik çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Konteynerin hazır bir ürün olması, sevkiyatı gerçekleştirdiğiniz ve zemine yerleştirdiğiniz anda, ofis ihtiyacınızın karşılanmış olması anlamına gelmektedir. Şantiyeler dışında muhtarlık binaları, taksi durakları, satış ofisleri, çeşitli satış noktaları vb amaçlar için de kullanılmaktadır.